Wynajem autokarów i autobusów Wrocław

          Firma Beskid z Wrocławia, to nie tylko przewozy pasażerów w okolicach miasta. Wszystkim osobom zainteresowanym oferujemy wynajem autokarów, wynajem autobusów na terenie Wrocławia i okolic.

Istnieje możliwość wynajęcia autobusu na ustalony wcześniej termin. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez formularz, telefoniczny bądź mailowy. Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z wynajmem autobusów. Naszym klientom oferujemy bardzo konkurencyjne ceny!

Ile kosztuje wynajem autokaru?

          Cena wynajmu autokaru pozostaje do uzgodnienia, w zależności od ilości wypożyczonych autokarów, czasu przetrzymywania, czy też trasy, jak musi pokonać przed sobą każdy autobus. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dla kogo wynajem autokarów?

          Wynajem autobusów jest szczególnie popularny w takich branżach jak turystyka, organizowanie wycieczek plenerowych, obozów, organizowanie przewozów krajowych, międzynarodowych, pielgrzymek, wesel, ślubów, kolonie oraz wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do współpracy. W dziale kontakt znajdziecie Państwo więcej informacji o nas.

© 2016 All Rights Reserved.